گریتینگ گالوانیزه

Galvanized Grating

گریتینگ گالوانیزه در کلاس مقاومتی B125 ( دوازده و نیم تن مقاومت به ازای هر محور خودرو ) به صورت پیش ساخته با ابعاد عرض: ۱۳ سانتیمتر – طول ۱ متر – ضخامت ۲ سانتیمتر. ساخت نیکول فرانسه. (Galvanized Grating)

.

.

.

.

طراحی شده برای محوطه های دارای عبور ترافیکی مانند پارکینگ ، کارخانجات و …

لازم به ذکر است روکش گالوانیزه این گریتینگ ها از نوع گالوانیزه گرم بوده و در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد. این گریتینگ می تواند با کانال های پیش ساخته نیز مورد استفاده قرار گیرد. کانال های پیش ساخته آب سری کانکتو نیکول با کد های can177 و cab773 با عرض ۱۳ سانتیمتر و ارتفاع به ترتیب ۱۱/۵ و ۶ سانتیمتر مناسب این گریتینگ ها می باشند.

برای تامین مقاومت وزنی دوازده و نیم تن ، گریتینگ کانال می بایست در شرایط استاندارد یعنی با کانال پیش ساخته ی مخصوص خود کار شود. چرا که زائده های پین مانندی که روی کانال های پیش ساخته سری کانکتو به کار رفته است و شیارهایی که زیر لبه ی گریتنگ کار شده است به صورت نری و مادگی عمل کرده و از حرکت گریتینگ روی کانال به صورت طولی جلوگیری می کند. ضمناً زمانی که کانال آب به صورت دستی ساخته می شود و در ساخت لبه ی آن از نبشی فلزی استفاده می کنیم، احتمال کوچک تر یا بزرگ تر شدن کانال در برخی مقاطع وجود دارد که باعث تکان خوردن گریتینگ در اثر عبور و مرور و آسیب دیدن آن می گردد.

تصاویر زیر مربوط به گریتینگ های گالوانیزه کار شده به همراه کانال های پیش ساخته در پروژه های مختلف می باشد:

Galvanized-Grating-Gcab10bcGalvanized-Grating-Gcan10bc


در صورتی مد نظر دارید در پروژه فعلی خود جهت درپوش کانال هدایت آب از گریتینگ گالوانیزه استفاده کنید و با کانال های پیش ساخته هدایت آب های سطحی و انواع گریتینگ پیش ساخته آشنایی ندارید، حتماً این ویدئوی آموزشی را ببینید:

 

لینک ویدئوی معرفی کانال های پیش ساخته آب و انواع گریتینگ