کاربری ها

Parking Ramp Channels

جهت ورودی یا انتهای رمپ ورودی ساختمان یا محوطه های داخلی پارکینگ و تمامی نقاط مشابه با آن می توانید از این دسته از کانالهای پیش ساخته استفاده نمایید. کلاس مقاومت وزنی برای رمپ و نقاط پر تردد b125 (دوازده و نیم تن مقاومت به ازای هر محور تایر باد شده) و برای محوطه های داخلی یا حاشیه پارکینگ می تواند car traffic یا A15 (یک و نیم تن مقاومت به ازای هر محور تایر باد شده) باشد.

مشخصات کامل و انواع کانال های مخصوص پارکینگ و رمپ

.

.

.

.


Pool Grill Channels

جهت جمع آوری آب های سر ریز استخر و جکوزی یا زیر دوش ها می توانید از این دسته از کانالهای پیش ساخته به همراه گریل های مخصوص استخر استفاده نمایید. این گریل ها از جنس pvc یا pp ساخته شده اند. در مواردی که دور استخر یا جکوزی خطوط منحنی و دایره ای داشته باشیم از گریل های ساخت تویین ایتالیا با قابلیت انحنا استفاده می کنیم. این گریلها دارای استاپر بوده و آنتی باکتریال می باشند.

مشخصات کامل و انواع گاتر و گریل استخری

.

.

.

.


Restaurant Industrial Kitchen Channelsجهت کف آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها می توانید از این دسته از کانال های پیش ساخته استفاده نمایید. انواع مختلف این کانال ها با گریتینگ های گالوانیزه ، پلی آمید ، استیل ، پی وی سی و … مقاوم در برابر آب جوش ، خوردگی و پوسیدگی ، تغییر شکل و زنگ زدگی می باشند که بهترین گزینه را از نظر بهداشتی و عمر مفید در آشپزخانه های صنعتی و محوطه های صنعتی مشابه فراهم می آورند.

 مشخصات کامل و انواع گریتینگ ها و کانال های پیش ساخته مخصوص آشپزخانه های صنعتی

.

.

.

.


Room-facilities-Channels1در موتورخانه ها و فضاهای تاسیساتی می توانید از این دسته از کانال های پیش ساخته استفاده نمایید. در این فضاها می توان از گریل های فلزی ( گالوانیزه ) یا پلاستیکی ( PP ، PVC ) استفاده نمود.

مشخصات کامل کانالهای پیش ساخته مخصوص موتورخانه

.

.

.

.

.

.


Factory-Channels1جهت کف کارخانجات صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی و … می توانید از این دسته از کانال های پیش ساخته استفاده نمایید. انواع گریتینگ های پلی آمید (فایبرگلاس یا کامپوزیتی) ، پی وی سی ، پلی پروپیلن و … جهت کف کارخانجاتی که بحث خورندگی توسط مواد شیمیایی مطرح باشد، می توانند مورد استفاده قرار گیرد. اگر در کارخانه عبور لیفتراک داشته باشیم می بایست از کلاس B یا C ، و اگر عبور لیفت تراک نداشته باشیم می توانیم از کلاس A استفاده نماییم.

مشخصات کامل و انواع کانال های مخصوص کارخانجات

.

.

.

.


Municipality-Channels1شهرداری های می توانند در عرض خیابان های پر تردد از این دسته از کانال های پیش ساخته با گریتینگ های چدنی استفاده نمایند. به عنوان جایگزین نهرهای روسی با جداول بتنی از این کانالها می توان استفاده نمود.

مشخصات کامل کانالهای پیش ساخته مخصوص خیابان های شهری

.

.

.

.

.

.


Yard-Roof-Garden-Channels1جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بام ، تراس و روف گاردن (Roof Garden) می توانید از این دسته از کانال های پیش ساخته استفاده نمایید. کانال های کم عمق نیکول بهترین گزینه برای فضاهای با محدودیت کف سازی می باشند.

مشخصات کامل و انواع کانال های مخصوص بام و تراس

.

.

.

.

.

.


services-Channels1در سرویس های بهداشتی هتل ها و رستوران ها و سرویس های بهداشتی عمومی از این دسته از کانال های پیشساخته استفاده میشود. کانالهای با گریتینگ استینلس استیل، همچنین سری PVC بهترین گزینه جهت این فضاها می توانند باشند.

 مشخصات کامل و انواع کانالهای پیش ساخته مخصوص سرویس های بهداشتی

.

.

.

.

.


Workshop-Channels1جهت کف تعمیرگاه های خودروهای سبک یا ماشین سنگین می توانید از این دسته از کانال های پیش ساخته استفاده نمایید.

 

 

 مشخصات کامل و انواع کانال های مخصوص کف تعمیرگاه

 

 

 

 

 

.

.